Саакашвілі готовий передати свій пост абхазу чи осетину

Саакашвілі мріє про той день, коли посаду глави республіки займе абхаз чи осетин - після возз'єднання Грузії.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що "мріє про той день", коли посаду глави республіки займе абхаз чи осетин. Таку заяву він зробив, виступаючи з трибуни Генеральної асамблеї ООН. Текст виступу опублікований на президентському сайті.

Саакашвілі зазначив, що такий сценарій може бути реалізований у випадку "возз'єднання Грузії" (тобто повернення до її складу Абхазії і Південної Осетії).

Президент також звернувся до жителів Абхазії і Південної Осетії, пообіцявши захищати їхні права та закликавши "не миритися з російською окупацією". Він висловив надію, що російська влада коли-небудь погодиться вивести з цих регіонів свої війська (які офіційний Тбілісі вважає окупаційними).

Виступаючи в ООН, Саакашвілі також закликав ті країни, які визнали незалежність Абхазії і Південної Осетії за прикладом РФ, скасувати відповідні рішення.

Тбілісі, як і раніше вважає Абхазію і Південну Осетію грузинськими територіями, що знаходяться під російською окупацією. Широкого міжнародного визнання республіки не отримали. Шляхом Росії, що визнала їхню незалежність, пішли тільки Венесуела, Нікарагуа і острівна держава Науру.

Читайте також:

Приїхавши в ООН, Саакашвілі пішов на ТБ розкривати "безжальне ярмо" Путіна

Саакашвілі боїться нового нападу Росії

Бурджанадзе: Путін чесно попереджав Саакашвілі, що буде війна

 

ВідеоВиступ Саакашвілі на Генеральній асамблеї ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: