Саакашвілі хоче повернути Абхазію і Осетію

Без повернення втрачених територій державність Грузії не відбудеться, заявив кандидат у президенти Грузії Михаїл Саакашвілі.

"Об'єднання Грузії є головною метою мого життя. До рішення цього питання треба йти спокійно і зібрано", - заявив Саакашвілі на зустрічі зі студентами Тбіліського державного університету імені Джавахішвілі у вівторок.

"Обстановка в Цхінвалі (столиця невизнаної Республіки Південна Осетія) сьогодні знаходиться на межі. Це знають і Росія, і сепаратисти. Те, що ситуація тримається і Грузія не піддається на провокації, - це заслуга грузинської влади і правоохоронних органів", - відзначив кандидат у президенти.

"Я впевнений, що, якщо 5 січня вибори пройдуть в спокійній і стабільній обстановці, питання Цхінвалі (повернення всієї Південної Осетії під контроль Грузії) вирішиться за декілька місяців", - сказав Саакашвілі.

Кажучи про Абхазію, Саакашвілі як головне завдання для цього регіону назвав повернення туди представників всіх національностей, які проживали там до конфлікту, повідомляє агентство „Новости-Грузия”.

"Без Абхазії державність Грузії не відбудеться", - резюмував Саакашвілі.

За його словами, темпи розвитку економіки Грузії значно зросли після відновлення контролю над Аджарією, а після повернення Абхазії економіка Грузії "зросте в два рази". Тим самим будуть створені міцніші гарантії успішного економічного розвитку країни, зазначив кандидат в президенти Грузії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: