Саакашвілі хоче розмістити в Грузії американські бази

У Лейбористській партії Грузії заявляють, що президент країни Михайло Саакашвілі веде інтенсивні переговори щодо розміщення в республіці військових баз.

У Лейбористській партії Грузії заявляють, що президент країни Михайло Саакашвілі веде інтенсивні переговори з групою з адміністрації президента США Джорджа Буша щодо розміщення в республіці військових баз. У Саакашвілі все це спростовують.

Як заявила на прес-конференції в четвер міжнародний секретар партії Нестан Кіртадзе, Саакашвілі пропонує представникам цієї групи територію країни для розміщення американських військових баз строком на 90 років. Йдеться про виділенні тисяч гектарів землі, без всяких податків", підкреслила представник Лейбористської партії.

За її словами, їм також стало відомо, що "Саакашвілі вже виплатив 3 мільйони доларів для лобіювання своєї персони і здобуття підтримки в новій адміністрації США". "Саакашвілі оформив контракт з відомою піар-компанією GLOVER PARK GROUP, яка має тісні контакти з демократами і особливо співробітничає з держсекретарем адміністрації Барака Обами Гіларі Клінтон", - цитує Кіртадзе.

Раніше Лейбористська партія Грузії ініціювала імпічмент Михайла Саакашвілі і засудження президента до 450 років ув'язнення за протизаконні дії.

"Депутатська група Лейбористської партії, яка оголосила бойкот насильницький зібраному парламенту, здійснює своє національне, конституційне право і починає передбачену конституцією офіційну процедуру імпічменту президента Саакашвілі", - заявив на брифінгу 29 грудня 2008 року лідер партії Шалва Нателашвілі і першим поставив підпис на документі.

Тоді Нателашвілі також заявив, що президент Грузії Михайло Саакашвілі зробив ряд дій, що суперечать закону. За підрахунками лідера лейбористів, сумарно, відповідно до діючого Кримінально-процесуального кодексу, Саакашвілі загрожує 450 років ув'язнення.

Відповідно до Конституції, документ про імпічмент повинен бути підписаний однією третиною депутатів для того, щоб далі він був уявлений на розгляд Верховного і Конституційного судів Грузії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: