Саакашвілі компенсує жителям прикордонних сіл "мерзенність росіян"

Президент Грузії наказав, щоб у мешканців прикордонних сіл було все необхідне для життя і навіть більше, оскільки вони страждають від мерзоти, яку роблять росіяни.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі доручив надати особливу соціальну підтримку жителям сіл, розташованих біля кордонів Південної Осетії, щоб компенсувати їм за ту "мерзоту ", яку роблять росіяни.

На нараді за участю міністрів охорони навколишнього середовища та сільського господарства, а також губернатора регіону Шида Картлі Саакашвілі заявив про необхідність зробити все, щоб жителі цих сіл відчули себе захищеними.

Міністри доповіли президенту Грузії, що в кількох прикордонних селах все ще залишається проблема забезпечення водою і дровами. Міністр сільського господарства Бакур Квезерелі зазначив, що за допомогою іригаційного каналу вдалося забезпечити подачу води у 43 села, однак, за інформацією губернатора регіону Зураба Арсошвілі, до 10 тис. га, як і раніше залишаються без води.

Як зазначив міністр охорони навколишнього середовища Гога Хачидзе, ті лісові господарства, які використовувалися населення для забезпечення цих сіл дровами, "опинилися за лінією окупації ". "Для них виділено найближчі лісові господарства, мобілізовані всі ресурси і найближчим часом за допомогою місцевої влади доставимо дрова населенню ", - повідомив Хачидзе.

Президент Грузії доручив міністрам і губернатору особливо подбати про жителів села Нікозі, а також сіл Горійського і Карельського району, так як, за словами президента, їм "доводиться постійно жити на тлі провокацій окупантів ".

"Це означає, що ми повинні допомогти їм перезимувати в нинішньому році, і в наступному році, повинні забезпечити дровами, роздати борошно всім тих селах, які розташовані вздовж лінії окупації і особливо тим, у кого земля залишилася необробленою; видати і іншого роду допомогу, що можемо, всі повинні їм дати, щоб вони добре перезимували, відчули себе соціально захищеними ", - заявив Саакашвілі.

Він також доручив губернатору здійснити й інші програми в регіоні. "Багато інших програм, які є в програмі освіти, в першу чергу повинні бути тут. Чи то комп'ютеризація, різні курси, підвищення кваліфікації, поліпшення умов дітям і педагогам, допомога підручниками, допомогу у сфері охорони здоров'я. По всіх напрямках, де що-небудь робиться, в першу чергу це повинно здійснюватися в Нікозі і інших селах Горійського і Карельського районів. Це на даному етапі наша відповідь на ту мерзоту, яку здійснюють там росіяни і наша підтримка людям, які проживають там ", - заявив президент Грузії.

Читайте також:

МВС Грузії: російські війська пересунули лінію кордону

Грузія готується звинуватити Росію в геноциді черкесів

Саакашвілі готовий передати свій пост абхазу чи осетину

Приїхавши в ООН, Саакашвілі пішов на ТБ розкривати "безжальне ярмо" Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: