Саакашвілі: міністри нехай платять самі

Президент Грузії Михайло Саакашвілі зажадав від членів уряду країни фінансувати своє лікування тільки власним коштом.

Саакашвілі: міністри нехай платять самі
Саакашвілі нагадав членам кабінету, що у них достатньо високі зарплати. (Фото:pix.lenta.ru)
Президент Грузії Михайло Саакашвілі зажадав від членів уряду країни фінансувати своє лікування тільки власним коштом, не використовуючи кошти казни.

"Кожен член уряду повинен бути застрахований і з власної кишені оплачувати щомісячні виплати. Якщо їм знадобиться лікування, яке не повністю покриє страхова компанія, то нехай міністри платять гроші з своєї кишені", - сказав Саакашвілі на виїзному засіданні уряду в одному з сіл Кахетського регіону в середу.

Президент нагадав членам кабінету, що у них достатньо високі зарплати, і вони можуть оплачувати дороге лікування. Інтерес Саакашвілі до цієї теми був викликаний тим, що в грузинських ЗМІ з'явилося повідомленнях про те, що міністр у справах біженців і переміщених осіб Гіоргій Хевіашвілі звернувся до міністра охорони здоров'я Володимира Чіпашвілі з проханням профінансувати його лікування в одній із західних клінік.

За даними грузинських журналістів, яким вдалося отримати копію заяви Хевіашвілі, міністр просив у колеги близько трьох тисяч євро, що практично не перевищує його місячну зарплату. Чіпашвілі заявив президентові, що інформація, що з'явилася в пресі, не відповідала дійсності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: