Саакашвілі: місце, де ми з дружиною розписалися, згоріло разом з баштами-близнюками

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що місце, де вони з дружиною розписалися, згоріло 11 вересня 2001 року разом зі Світовим торговим центром.

Місце, де нинішній президент Грузії Михайло Саакашвілі розписався зі своєю дружиною, згоріло 11 вересня 2001 року разом зі Світовим торговим центром.

"Я був міністром юстиції тоді, і я бачив все це по телевізору в своєму кабінеті. Але, мене пов'язують з Нью-Йорком і особисті спогади, адже я одружився в міській мерії, якої вже немає. Саме те місце, де ми з дружиною розписалися, воно згоріло разом зі Світовим Торговим центром. Я часто там бував - в ВТЦ - і, природно, все це виявилося для мене шокуючим", - сказав президент Грузії в інтерв'ю "Сегодня".

Вын також наголосив, що в політичному сенсі світ дуже змінився після цієї події і, в якомусь сенсі, не в кращу сторону. Фокус міжнародної політики змістився і США стали вести себе інакше від тієї моделі, яка була задана розвалом Радянського Союзу і кінцем холодної війни.

Нагадаємо, на честь річниці терактів 11 вересня, у Нью-Йорку влаштують грандіозне світлове шоу. Увечері на місці, де височіли будівлі, що символізували ділову потужність Нью-Йорка, в небо піднімуться два могутні промені прожектора.

Читайте також: 

Обама: "Аль-Каїда" приречена на поразку, США стали сильнішими

Аргентинський художник в 1930-х роках намалював теракт 11 вересня і катастрофу в Японії

США на річницю 9/11 влаштують грандіозне шоу, а "Аль-Каїда" готує теракти

За місяць до трагедії 9/11 вежі-близнюки застрахували від теракту на 3 млрд

У США чекають масштабних терактів на 10-ту річницю трагедії 9/11

Пил від терактів 11 вересня повільно убиває людей, які розбирали завали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: