Саакашвілі нагородили вищою нагородою Молдови

Під час візиту президента Грузії до Молдови, йому вручили вищу нагороду країни - орден Республіки.

Виконуючий обов'язки президента Молдови Міхай Гімпу вручив президентові Грузії Михайлу Саакашвілі вищу нагороду країни - орден Республіки. Про підписання указу про нагородження М. Гімпу повідомив в ході спільного брифінгу з грузинським лідером у Кишиневі.

Гімпу відзначив, що нагородив Саакашвілі орденом Республіки на знак глибокої вдячності за його внесок у розвиток і зміцнення двосторонніх відносин Молдови і Грузії, за допомогу по ліквідації наслідків повеней в республіці в цьому році.

Він підкреслив, що президент Грузії завжди підтримує Молдову в процесах її демократизації та європейської інтеграції, допомагає у вирішенні її проблем.

У свою чергу, Саакашвілі сказав, що він дуже задоволений, і для нього велика честь прийняти таку високу нагороду. При цьому президент Грузії зазначив, що приймає від в.о.голови молдавської держави орден Республіки в знак великої дружби і братерства між народами двох країн, яких зблизила історія і в яких є хороше загальноєвропейське майбутнє.

Нагадаємо, раніше екс-президент Молдови, лідер партії комуністів Володимир Воронін відмовився від зустрічі з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі під час його офіційного візиту.

На думку Вороніна, протягом останніх 7 років грузинський режим серйозно деформувався, а декларовані цілі, такі як демократизація країни, мирне досягнення Грузією територіальної цілісності дискредитовані правлінням самого Саакашвілі.

Читайте також:

У Саакашвілі звинуватили Росію у провокації з повіями

Саакашвілі дав слово не воювати з Росією

Екс-президент Молдови Воронін відмовився зустрічатися з Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: