Саакашвілі нагородив актора Басилашвілі орденом Честі

Актор заявив, що нагородження грузинським орденом стало для нього несподіванкою.

Російський актор Олег Басилашвілі, який приїхав на театральний фестиваль у Тбілісі, отримав 14 жовтня орден Честі від президента Грузії Михайла Саакашвілі.

"Цей орден - оцінка всього, що ви зробили в мистецтві і для нормалізації відносин між нашими народами. Бувають різні періоди в народів, бувають, здавалося б, нездоланні проблеми, але що б не сталося, ми не повинні втрачати один одного", - сказав Саакашвілі на церемонії вручення ордена.

У свою чергу актор заявив, що нагородження грузинським орденом стало для нього несподіванкою. "Для мене і для всіх Грузія більше, ніж просто братський народ, і ми не можемо обірвати нитки, що зв'язують нас", - сказав Басилашвілі.

Він висловив надію, що керівники Грузії та Росії докладуть зусиль, аби відносини між грузинським і російським народами були б як і раніше теплими і братніми.

Нагадаємо, Олег Басилашвілі під час війни між Росією і Грузією виступав проти цього конфлікту.

"Я за паспортом росіянин. Але в мене половина російської крові, а половина - грузинської. Так що в конфлікті, який зараз відбувається, я розривався на дві частини. А вірніше - виробляю єдину думку", - сказав тоді актор.

"Мене не залишає відчуття сорому і безпорадності. Я громадянин Російської Федерації. І мене не залишає почуття сорому за нас, за Росію. (...) На якій підставі ми вводимо туди свої війська? На якій підставі бомбимо місто Горі? Це вже і не Осетія , а Грузія. На якій підставі бомбили і обстрілювали грузинські села?

... Що ж стосується іншої моєї половини - грузинської, мені соромно за керівників Грузії, які в націоналістичному пориві не змогли стримати своїх емоцій і рвонули на Цхінвалі, жертвуючи життями своїх же співгромадян.

Це почуття сорому мене роз'їдає. Пройде час, ми зробимо більш серйозні висновки. Зараз це головне ", - підсумував Басилашвілі.

Нагадаємо, військовий конфлікт між Грузією і Росією через Південну Осетії стався у серпні 2008 року.

Читайте також:

Саакашвілі компенсує жителям прикордонних сіл "мерзенність росіян"

Грузія скасує візи для жителів Північного Кавказу

США закликали Росію вивести війська з території Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: