Саакашвілі натякнув, що наступним президентом Грузії може стати росіянин

Саакашвілі припускає, що наступним президентом може стати міністр освіти і науки Грузії, що за походженням є росіянином.

Президент Грузії вперше натякнув, хто з його соратників згодом може стати його наступником. Як повідомляє Грузія Online, подібні заяви президент зробив на зустрічі з представниками молоді етнічних меншин, які цього року стали студентами.

Саакашвілі хоче довести: в Грузії така обстановка, що громадянин з будь-якої етнічної групи має можливість "досягнення успіху і кар'єри".

"Сьогодні в Грузії така ситуація, коли президентом може стати Шашкін, може стати і Курбанов, може стати представник будь-якої іншої етнічної групи тому, що ми створили ситуацію, коли грузинський народ сприймає себе, як єдине ціле ", - заявив він.

"Тут присутній Дмитро Шашкін (міністр освіти і науки) - його й ім'я та прізвище мають російське походження. Його батько був, між іншим, дуже гідним членом Конституційного суду. Дмитро є для мене особисто керівником найважливішого міністерства - Це Міністерство освіти. Сподіваюся , що пройде час і історики його діяльність оцінять як діяльність важливого державного, грузинського, національного діяча. І потім він вже буде, природно, на іншій посаді, може досягти всього ", - додав президент.

Кореспондент ІТАР-ТАРС у Тбілісі Тенгіз Пачкорія підкреслює, що в останні місяці грузинські засоби масової інформації повідомляли, що Дмитро Шашкін може бути призначений на посаду прем'єр-міністра Грузії. Сам Шашкін спростовував такі заяви.

З 35 років громадянин Грузії вже може балотуватися в президенти. Чергові вибори глави держави в цій країні відбудуться в 2013 році.

Читайте також:

Саакашвілі створює "антиросійський блок": Україну в ГУАМ замінить Білорусь

Саакашвілі: Мене вважають ненормальним, а Ющенка - біснуватим

Генерал СБУ: українці потрібні Росії як гарматне м'ясо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: