Саакашвілі назвав теракт в "Домодєдово" "розплатою"

Британські ЗМІ уже розмірковують про те, коли Росії набриднуть "хворобливі оцінки" трагедій грузинським президентом і вона розізлиться.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі висловив зауваження, що теракт в московському аеропорту "Домодєдово" став "розплатою" за помилкову політику Росії на Північному Кавказі.

Про це він заявив напередодні в інтерв'ю британській газеті The Independent знову У минулий вівторок таку ж думку Саакашвілі озвучив в ході телемосту з населенням Грузії.

Британські ЗМІ заявляють, що подібна риторика з боку Саакашвілі не дивна, адже російське і грузинське керівництво регулярно обмінюються образами починаючи з часів війни 2008 року. Однак такі висловлювання можуть виявитися занадто злісними і роздратувати Москву.

У вівторок Саакашвілі в бесіді зі співвітчизниками заявив, що вибух 24 січня в Москві є наслідком згубної політики РФ на Кавказі. Північний Кавказ Саакашвілі в ході телемосту назвав "гетто", де місцеве населення постійно піддається репресіям. Але "існує принцип бумеранга", сказав він, і "велика трагедія сталася в Москві".

При цьому він підкреслив, що тероризм не має ніякого виправдання, і висловив співчуття у зв'язку із загибеллю людей.

Нагадаємо, теракт в "Домодєдово" відбувся 24 січня. У результаті вибуху загинули 35 людей, більше 150 були поранені. Серед загиблих – українська письменниця – Ганна Яблонська.

Відразу після вибуху з'явилася версія про кавказький слід. Крім того, повідомлялося, що в розшук оголошені троє чоловіків, однак про їхні національності відомостей не надходило.

Що стосується самого смертника, то відразу після теракту джерела агентств в спецслужбах повідомляли про неслов'янську зовнішність терориста.

Згодом стало відомо, що вибуховий пристрій привів в дію європеєць 30-40 років. У ЗМІ з'явилася фотографія його відірваної голови.

Все про теракти в "Домодєдово" читайте тут.

Читайте також:

Ганна Яблонська, яка загинула в "Домодєдово", боялась польотів і мріяла про другу дитину

Названі основні версії теракту в "Домодєдово"

Смертник у "Домодєдово" підірвав себе з криком: "Я вас всіх вб'ю!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: