Саакашвілі не буде воювати з Росією

За словами президента Грузії, його країна не збирається вступати у збройний конфлікт із Російською Федерацією.

Грузія не збирається вступати з Росією у військову конфронтацію.

Про це заявив президент країни Михаїл Саакашвілі на зустрічі зі студентами у п'ятницю. 

"Деякі з нашої опозиції зараз говорять, чому ми не скинули російські літаки, що порушили наш повітряний простір. Я категорично хочу їм відповісти, ми не знаходимося з Росією у військовому стані. Ми не збираємося воювати з Росією", - сказав Саакашвілі.

За його словами, головна мета Грузії - це розвиток країни та вступ до євроатлантичних структур. 

"Я пропоную Росії співпрацю в питаннях безпеки. З приходом до влади мого уряду я запропонував Росії співробітничати з питань безпеки у сфері охорони північної ділянки грузинсько-російського кордону", - сказав Саакашвілі.
 
"Я не збираюся вступати з Росією в конфронтацію. Я пропоную співробітничати і разом вирішувати проблеми, що існують", - додав президент Грузії. 

Саакашвілі повідомив також, що в найближчі години до Грузії прибуде група незалежних експертів з Латвії, Литви, Естонії, Швеції, США та інших країн, яка вивчить всі документи, що стосуються інциденту 6 серпня з літаком, який, за твердженням Тбілісі, порушив повітряний простір Грузії і випустив ракету по її території. 

"Активність міжнародної преси та інтерес до факту порушення грузинського кордону говорить про те, що Грузія вийшла з тіні, що обов'язково дасть свої результати", - сказав Саакашвілі.
 
"Я був задоволений діями нашого державного апарату, який в ту ніч, коли був порушений кордон і скинута ракета, був повністю мобілізований. На місці інциденту були виконані всі необхідні роботи", - заявив президент, додавши, що ще півроку тому в Грузії не було радарів, які могли б зафіксувати порушення кордону.
 
"На другий день всі матеріали ми надали міжнародній спільноті", - відзначив Саакашвілі.

Саакашвілі-Схеффер
Архів
Замість цього Грузія інтегруватиметься до євроатлантичних структур (на фото президент Країни Михаїл Саакашвілі та генсек НАТО Яап де Хооп Схеффер).
Нагадаємо, 7 серпня МВС Грузії заявило, що днем раніше російський літак порушив повітряний простір країни і в районі села Цителубані скинув керовану ракету "Радуга КН-58" російського виробництва, яка не вибухнула.
 
ВПС Росії категорично спростували твердження про порушення російськими літаками повітряного простору Грузії. 

У свою чергу командувач Змішаних сил із підтримки миру в зоні грузино-осетинського конфлікту Марат Кулахметов сказав, що Грузія за день до висунення звинувачень на адресу Росії спростувала інформацію миротворців про політ невідомого літака і протягом 14 годин замовчувала факт порушення держкордону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: