Саакашвілі оголосив мусульманський Новий рік національним святом

Президент Грузії привітав азербайджанців Квемо Картлі з Наврузом та оголосив його загальнонаціональним святом.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі оголосив Навруз, який ще називають мусульманським Новим роком, загальнонаціональним святом Грузії.

Саакашвілі привітав етнічних азербайджанців, що компактно проживають в грузинському регіоні Квемо Картлі, зі святом.

"Вітаю з цим великим святом і хочу, щоб ви знали, що разом з вами святкує вся Грузія, так як ви наша кров і плоть, ви найважливіша частина нас, і ми вас дуже любимо", - заявив Саакашвілі, виступаючи в Марнеулі.

"Хочу сьогодні, також як і всі інші свята в Грузії, оголосити його від імені уряду загальнонаціональним святом, і кожен рік в Грузії він буде відзначатися як всі інші великі грузинські свята", - відзначив Саакашвілі.

Разом з тим, він заявив, що відтепер в Грузії буде створена спрощена програма для вступу до вузів для громадян, які закінчили національні загальноосвітні школи.

"Я також хочу, щоб ви знали, що з цього року вступ до вищих навчальних закладів для людей, які закінчували національні азербайджанські школи, так само як і представників інших етнічних груп, відбуватиметься за спрощеною програмою з тим, щоб вам не доводилося нікуди виїжджати з Грузії і без будь-якого блату, хабарів і протекції здавати, вчитися і ставати успішними громадянами нашої країни", - відзначив Саакашвілі.

Читайте також:

Грузинський журналіст попросив притулку в Україні

Після сюжету про напад Росії померли двоє громадян Грузії

Грузинська опозиція: "патологічний диктатор" Саакашвілі готує втечу з країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: