Саакашвілі: опозиція нанесла збитків більше, ніж бомбардування росіян

Президент Грузії вважає, що акції протесту опозиції принесли хаос та дестабілізацію, які вона передрікала.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що дії опозиції, яка з 9 квітня проводить безперервні акції з вимогою відставки глави держави, завдали країні більше фінансового збитку, ніж російське бомбардування в серпні 2008 року.

"Своїми заявами вони ударили не уряд, а найбільш незахищену частину суспільства", - сказав Саакашвілі на виїзному засіданні уряду в Батумі. За словами глави держави, через заяви опозиції, що передрікала хаос і дестабілізацію, країна втратила гроші, які повинні були піти на зарплати, пенсії, кредити, освіту і страхування здоров'я населення.

Саакашвілі також відзначив, що постійні мітинги призвели до того, що економіка Грузії втратила 20 тисяч робочих місць. При цьому дії частини опозиції президент охарактеризував як продажну політику.

"Останнім часом ми є свідками, як ходять грузинські політики і жебрачать у ворогів Грузії гроші на підтримку своєї політики. Для мене неприйнятно, коли ці люди називають таких ворогів спонсорами та інвесторами", - сказав Саакашвілі.

Він також відзначив, що Кремль має два головні інтереси в Грузії. "Це, в першу чергу, окупація, яку Росія шляхом агресії і інтервенції вже частково здійснила, зайнявши велику частину чорноморського узбережжя і дислокувавши військову техніку поблизу столиці", - сказав Саакашвілі. Друге, за його словами, це руйнування економіки Грузії зсередини, що здійснює опозиція своїми заявами.

Михайло Саакашвілі також заявив, що частина опозиціонерів звинувачує Грузію на початку війни проти Росії, хоча таке трактування подій не підтримує світова спільнота. "На якому рівні не створювалися б міжнародні комісії, всі підтвердять, що Грузія має" рацію, - заявив глава держави.

Нагадаємо, військовий конфлікт між Росією і Грузією відбувся в серпні 2008 року. Після його завершення грузинські регіони Абхазія і Південна Осетія проголосили незалежність, яку підтримала Росія.

Читайте також:

Росія підрахувала "жертв геноциду" у Південній Осетії

Ще один російський солдат дезертирував до Грузії

Грузія висунула умови мирного договору з Росією

В офісах грузинських опозиціонерів виявлена прослушка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: