Саакашвілі: опозиція завдала Грузії більше шкоди, ніж російські бомби

Президент Грузії стверджує, що опозиція своїми заявами руйнує економіку країни зсередини.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив у п'ятницю, що дії опозиції, яка з 9 квітня проводить у Тбілісі акції з вимогою відставки глави держави, "завдали країні більше фінансового збитку, ніж російське бомбардування в серпні 2008 року".

"Своїми заявами вони вдарили не по уряду, а по найбільш незахищеній частині суспільства", - сказав Саакашвілі на виїзному засіданні уряду в Батумі.

Він підкреслив, що через заяви опозиції, що передрікала хаос і дестабілізацію, країна втратила гроші, які повинні були піти на зарплати, пенсії, кредити, освіту і страхування здоров'я населення. Також Саакашвілі заявив, що дії опозиції призвели до втрати для економіки 20 тисяч робочих місць і висловив упевненість, що "суспільство отримало щеплення від подібних дій в майбутньому".

Саакашвілі охарактеризував дії опозиції як продажну політику. "Останнім часом ми є свідками, як ходять грузинські політики і жебрачать у ворогів Грузії гроші на підтримку своєї політики", - сказав Саакашвілі.

При цьому він нагадав, що "спільний ворог країни намагається зайняти позиції зсередини".

Саакашвілі заявив, що Кремль має два головних інтереси в Грузії. "Це, насамперед, окупація, яку Росія шляхом агресії і інтервенції вже частково здійснила, зайнявши велику частину чорноморського узбережжя і дислокувавши військову техніку поблизу столиці", - сказав Саакашвілі. Друге, за його словами, це руйнування економіки Грузії зсередини, що здійснює опозиція своїми заявами.

"Економічний саботаж таким шляхом є здійсненням політики ворога", - підкреслив глава держави.

Читайте також:

Грузинський офіцер-втікач: Саакашвілі готує нову війну

Парламент Грузії відновив роботу попри протести опозиції

Саакашвілі пообіцяв відпустити затриманих опозиціонерів

Грузинські опозиціонери виставили на аукціон майно Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: