Саакашвілі озброїть жінок і дітей для боротьби з Росією

"Ми всі повинні бути готові до війни", заявив президент Грузії і додав, що "ворог не повинен плекати ілюзії".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що жінки і діти повинні бути підготовлені й озброєні "для чинення опору ворогу".

"Кожне місто, будинок, вулиця і сім'я, повинні стати оплотом опору, ми всі повинні бути готові до війни, і в разі потреби нам треба мати півмільйона людей, які будуть готові стати під зброю, боєприпасів і озброєння нам на всіх вистачить", - сказав Саакашвілі.

Саакашвілі підкреслив, що і сьогодні "щодня чути погрози на адресу Грузії, ведуться військові маневри на кордонах".

"У нас немає ілюзії. Проти Грузії ведеться війна, і нам загрожують щодня. Але і ворог не повинен плекати ілюзії, тому що будь-яка авантюра отримає відсіч від кожного військового і офіцера, а також від кожного громадянина. Ми ніколи не віддамо нікому нашу батьківщину . Які б пропагандистські заяви ні робилися, як би нам не погрожували, ми нікого не боїмося ", - сказав він.

Нагадаємо, УФСБ Росії по Дагестану нещодавно заявила, що к Грузії проходить підготовку диверсійно-терористична група, яка після навчання буде закинута на російську територію.

За даними контррозвідників, членам цієї групи поставлене завдання проводити диверсії на об'єктах паливно-енергетичної системи та залізничного транспорту.

Після надходження оперативних даних про підготовку диверсантів, була посилена охорона грузинської ділянки російського кордону, повідомили у ФСБ.

Читайте також:

ФСБ звинуватила Грузію в підготовці диверсантів

Саакашвілі: сепаратистів у Криму підтримує Кремль

Росія звинуватила Грузію в державному вандалізмі і блюзнірстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: