Саакашвілі переселив поліцію Грузії в прозору скляну будівлю

Грузинське МВС потрапило "за скло": на думку президента, прозорість нової будівлі відомства символізує прозорість влади.

Міністерство внутрішніх справ Грузії переїхало до нової будівлі, стіни якої зроблені з прозорого скла. Також там практично немає окремих кабінетів - більшість внутрішніх перегородок теж зроблені зі скляних матеріалів.

"Сьогоднішня правова система в нашій країні так само прозора, як і це будівля", - заявив президент Михайло Саакашвілі на церемонії відкриття.

Будівля, побудована за італійським проектом, розташована в передмісті Тбілісі. Там розмістяться офіс міністра, адміністрація МВС і головний офіс патрульної поліції.

За словами Саакашвілі, реформа поліції була найбільш успішною і прогресивною з усіх напрямів.

"Якщо існує яка-небудь сфера, яка може похвалитися успіхами реформи, це поліція. Правоохоронна система фактично очищена від корупції і зв'язків з організованою злочинністю", - підкреслив він.

Втім, вочевидь, грузинська опозиція не може погодитися з думкою президента. Нещодавно в країні розгорівся скандал з приводу арештів членів опозиційних партій напередодні запланованих на 9 квітня масштабних акцій протесту.

Двох опозиціонерів засудили до попереднього двохмісячного ув’язнення за "спробу державного перевороту і тероризм", ще двох – за незаконне зберігання зброї.

Екс-спікер грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе заявила пресі: "Поліція при затриманні активістів нашої партії при обшуку їх будинків підкидала їм зброю". Вона сказала, що тепер чекає, коли їй підкинуть наркотики або зброю.

Читайте також:

Грузія почала готуватися до оборонної війни

Південна Осетія буде судити Саакашвілі за геноцид

Саакашвілі розпочав "чистки" опозиції

Грузинська розвідка: Росія намагається змінити владу в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: