Саакашвілі перевірять на вживання наркотиків

Президент Грузії Михайло Саакашвілі здасть своє волосся на перевірку на вживання наркотичних сировин. Потім змусить зробити це всіх високопосадовців.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі має намір в обов'язковому порядку перевірити держчиновників всіх рівнів на наявність в їхніх організмах наркотичних речовин. Почне цю процедуру із себе.

Спочатку з ідеєю про перевірку депутатів грузинського парламенту на вживання наркотиків виступив депутат Дмитро Лорткіпанідзе, що запропонував використовувати для цього нові перспективні методи перевірки.

"Це була одна з найкращих ідей, які я почув останнім часом ... усіх державних чиновників, особливо починаючи з високого рівня і далі всіх інших, повинні перевірити найсучаснішими технологіями ... Державний сектор, це більше 10 тисяч людей, ми повинні повністю очистити від наркотиків ", - заявив із цього приводу Саакашвілі.

При цьому грузинський президент відзначив, що в цій країні на даному етапі є найбільш здоровий держапарат, який коли-небудь був. У той же час наркозлочинність являє собою досить велику проблему. "Наркоманія - це катастрофа для нашої країни. Понад шість тисяч людей перебувають в ув'язненні за продаж наркотиків. Це неймовірно велика цифра ... Це дуже велика соціальна проблема", - сказав Саакашвілі.

Грузинський президент закликав створити велику програму по боротьбі з наркотиками, яка буде виражатися у виявленні споживачів наркотиків починаючи з держчиновників і далі представників інших сфер. Він також запропонував бізнесменам держфінансування у випадку, якщо вони захочуть перевірити своїх співробітників.

Варто відзначити, що запропоновані грузинськими депутатами методи контролю засновані на останніх наукових досягненнях і здатні виявити факти вживання людиною наркотичних речовин протягом року після їх прийому. Для аналізу необхідно отримати волосся людини. Саакашвілі зголосився стати першим, хто здасть своє волосся на перевірку, як тільки нова технологія буде впроваджена.

Читайте також:

Саакашвілі порівняв себе з Черчиллем

Мєдвєдєв оголосив Саакашвілі персоною нон-грата в Росії

Саакашвілі роздасть грузинам сапи і рушниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: