Саакашвілі подякував США за незалежність Грузії

Михайло Саакашвілі зазначив, що незалежність Грузії він вважає "заслугою солідарності американського народу".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі, виступаючи після зустрічі з державним секретарем США Гіларі Клінтон, в Тбілісі подякував США за підтримку і зазначив, що незалежність і демократія Грузії існують і завдяки солідарності американського народу.

"Коли ми говоримо, що Грузія - незалежна і демократична країна ... саме це ми вважаємо заслугою солідарності американського народу", - заявив Саакашвілі, звертаючись до Клінтон на спільному брифінгу.

Саакашвілі подякував їй і американському народу за допомогу та партнерську підтримку, особливо у важкий для Грузії період.

"У нас дуже тісні партнерські відносини. У нас чудова підтримка, яка завжди відчувається з боку президента Обами і держсекретаря Клінтон. Протягом усіх цих років підтримка США була дуже важливою для незалежності Грузії. Вони допомагали нам у розвитку демократичних процесів ... Це особливо правильно з урахуванням того критичного періоду, який розпочався під час атаки в серпні 2008 року і коли президент Обама підтримав суверенітет Грузії ", - заявив Саакашвілі.

Саакашвілі також привітав Клінтон з Днем незалежності США, що відзначається 4 липня і зазначив, що у Грузії та Америки одні цінності і прагнення.

"Ми поділяємо цінності, і у нас одні й ті ж прагнення, і ці відносини (США і Грузії) при нинішніх лідерах можна лише поглибити", - заявив грузинський президент.

Разом з тим він відзначив, що, незважаючи на різні виклики, Грузія ніколи не зверне зі шляху демократичного розвитку.

Клінтон прибула в Тбілісі 5 липня в рамках східноєвропейського турне, яке розпочалося 1 липня. Вона вже побувала в Україні, в Польщі, Азербайджані і Вірменії.

До зустрічі з Саакашвілі Клінтон провела зустрічі з жінками-політиками, представниками бізнес-і неурядового сектору, а також представниками влади.

Читайте також:

Саакашвілі запропонував Росії переговори про "деокупацію"

Клінтон прибула в Грузію з "важливим візитом" для Саакашвілі

Клінтон: США не миритимуться з окупацією Росією грузинських територій

ВідеоСаакашвілі подякував США за незалежність Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: