Саакашвілі похвалив Лукашенка за сміливість перед Грузією

На думку грузинського президента, "настав час прискореної реінтеграції Білорусі в міжнародне співтовариство".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі назвав рекомендацію МЗС Білорусії своїм громадянам дотримуватися грузинських законів при відвідуванні Абхазії і Південної Осетії сміливим рішенням білоруського президента Олександра Лукашенка. Про це Саакашвілі заявив на зустрічі з представниками парламентської більшості.

На думку грузинського президента, "настав час прискореної реінтеграції Білорусі в міжнародне співтовариство".

Рекомендація МЗС Білорусії була оприлюднена 22 липня. Як зазначив заступник начальника головного консульського управління МЗС Білорусі Олександр Лукашевич, грузинські закони обмежують пересування по Абхазії і Південної Осетії. В'їзд в ці регіони дозволений тільки з території, яка контролюється грузинською владою.

Грузія вважає Абхазію і Південну Осетію своїми територіями. Між тим самі ці республіки проголосили незалежність, яку визнали Росія і Нікарагуа.

Нагадаємо, РФ активно домагалася, щоб Мінськ визнав незалежність двох територій, які формально входять до складу Грузії. Наразі незалежність Абхазії та Південної Осетії, окрім Росії, визнала тільки Нікарагуа.

В березні білоруський президент Олександр Лукашенко обіцяв президенту Росії Дмитру Мєдвєдєву, що це питання буде розглянуто парламентом Білорусі, але досі його відкладали.

Читайте також:

Білорусь підтримала територіальну цілісність Грузії

Лукашенко поклявся у вірності Росії

Білорусь розпродасть ключові держпідприємства, щоб догодити МВФ

Лукашенко в Сочі зустрівся із президентом Абхазії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: