Саакашвілі розповів, що в Південній Осетії майже не залишилось населення

Саакашвілі заявив, що в Південній Осетії практично не залишилося населення і більшість втекли у ті райони Грузії, які контролює його уряд.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що у Південній Осетії вже майже не залишилось населення.

"У Південній Осетії практично не залишилося населення. Коли в Південну Осетію увійшли війська, оголосили, що вони приїхали звільняти осетинів, тоді більша частина осетинів, абсолютна більшість втекли у ті райони Грузії, які контролює уряд Грузії. І це було природно, тому що це була їхня країна, їхній уряд, і вони дивилися на нас як на захисників", - заявив грузинський лідер.

Нагадаємо, 26 серпня мешканці Південної Осетії і Абхазії відзначили другу річницю з дня визнання Росією їхньої незалежності.

Росія для захисту мешканців Південної Осетії, багато з яких мають громадянство РФ, скерувала в регіон на допомогу миротворцям близько 10 тисяч військовослужбовців і сотні одиниць військової техніки. Операція Росії з примусу Грузії до миру затяжною не стала - вона закінчилася вже 12 серпня. Грузинські військові відступили.

У відповідь на визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії Тбілісі розірвало дипломатичні відносини з Москвою, оголосило дві закавказькі республіки окупованими територіями і вийшло зі складу СНД.

Як відомо, президент РФ Дмитро Медведєв 26 серпня 2008 підписав указ про визнання Росією суверенітету двох республік, що входили до складу Грузії і добивалися незалежності від неї ще до розвалу СРСР.

Раніше президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що якщо б не було рішення Росії про визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії, то в регіоні був би "затяжний кривавий конфлікт".

Читайте також:

Парламент Південної Осетії евакуювали через загрозу вибуху

Грузія й надалі зможе використовувати безпілотники над Південною Осетією

Південну Осетію визнала невизнана республіка в Африці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: