Саакашвілі покликав тисячу спостерігачів

Президент Грузії покликав на вибори 5 січня тисячу чпочтерігачів ОБСЄ.

Президент Грузії Михаїл Саакашвілі закликав посла ОБСЄ в Тбілісі направити тисячу спостерігачів на дострокові президентські вибори 5 січня майбутнього року.

"Для нас дуже важливо, щоб ОБСЄ, як найдемократичніший інститут спостерігачів у Європі, направила до Грузії сотні, а якщо буде необхідно і тисячу своїх представників", - сказав Саакашвілі на зустрічі з послом ОБСЄ в Грузії Тері Хакала в неділю.

За словами президента, така велика кількість спостерігачів необхідна країні, щоб показати, як пройдуть вибори. "Проти нас задіяно машину, яка намагається представити Грузію нестабільною країною, де проводяться недемократичні вибори", - відзначив Саакашвілі.

Він зазначив, що опозиція в країні має всі можливості вести свою політичну діяльність без обмежень.

"Ми не створимо жодному кандидатові в президенти проблем з кримінальним переслідуванням, хоча деякі й мають проблеми із законом. Грузинський народ сам повинен зробити свій вибір перед лицем всього світу", - підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, за ініціативою президента Грузії, дострокові президентські вибори в країні відбудуться 5 січня 2008 року. Бажання взяти участь у майбутніх виборах висловили, окрім Саакашвілі, лідер Лейбористської партії Шалва Нателашвілі, кандидат від об`єднаної опозиції безпартійний бізнесмен Леван Гачечиладзе, бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі, лідер "Партії майбутнього" Гія Маїсашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: