Саакашвілі пообіцяв, що буде говорити російською, коли цю мову вивчать китайці

На думку грузинського президента, російську треба буде вчити тоді, коли вона буде надавати більше можливостей.

Для досягнення успіху необхідно володіти англійською мовою, а не російською, заявив президент Грузії Михайло Саакашвілі на відкритті школи в населеному вірменами регіоні Самцхе-Джавахеті. Проте президент зазначив, що російську треба буде вчити, якщо вона у майбутньому буде надавати більше можливостей.

"Ми не проти російської. Якщо завтра російська стане загальною мовою спілкування, якщо для всіх, китайців, норвежців, американців буде необхідне знання російської для досягнення успіху в житті, ми теж будемо повинні вчити російську. Тому перейдемо на ту мову, який дасть більше можливостей для досягнення успіху в житті", - зазначив Саакашвілі.

Про значущість англійської мови в Грузії, на думку президента, говорить вибір, який зробили абітурієнти цього року. Вибираючи іноземну мову для здачі Єдиних державних іспитів, 70% абітурієнтів віддали перевагу англійської і лише 10% - російської мові, повідомив Саакашвілі.

У минулому році, вибір між російською та англійською був рівним, - по 40%.

Нагадаємо, нещодавно власники ресторанів у Грузії отримали негласне розпорядження не виконувати пісень російською мовою. Музикантам загрожує штраф у 280 доларів.

Читайте також:

Міжнародний суд відмовився розглядати позов Грузії до Росії

Грузія не збирається пускати Росію у СОТ

Російський сенатор: за терактом в "Домодєдово" стоїть Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: