Саакашвілі пообіцяв відпустити затриманих опозиціонерів

Переговори грузинської опозиції з президентом знову завершилися безрезультатно. Утім, на невеликі поступки Саакашвілі пішов.

Переговори президента Грузії Михайла Саакашвілі і одного з лідерів опозиції Льована Гачечиладзе завершилися майже безрезультатно.

Як розповів Гачечиладзе, обидві сторони залишилися на своїх позиціях. Єдине що, Саакашвілі пообіцяв переглянути справи людей, затриманих за різними звинуваченнями під час акцій протесту опозиції.

Зустріч Саакашвілі і Гачечиладзе, яка відбулася у вівторок пізно ввечері в резиденції президента Грузії в передмісті Тбілісі Шавнабада, тривала більше години.

"Розуміння правди, справедливості у Саакашвілі і у тих людей, які борються за його відставку, різне. Попри це, на зустрічі йшлося про проблеми, які стосуються арештів людей (які причетні до акцій протесту). На мою думку, вони скоро будуть в своїх сім'ях", - повідомив Гачечиладзе.

При цьому він підкреслив, що Саакашвілі "не готовий до серйозних змін", тому акції опозиції будуть тривати, і, можливо будуть ще більш радикальними. Хоча йдеться, підкреслив Гачечиладзе, лише про мирні способи висловлення протесту.

Можливість наступної зустрічі, за його словами, не обговорювалася. Проте він не виключив, що вона може відбутися

Гачечиладзе зазначив, що Саакашвілі назвав ситуацію в країні "такою, що зайшла в глухий кут" і "тим самим фактично визнав кризу", що існувала в країні, наявність якої впродовж всього періоду акцій опозиції ні президент, ні власті не хотіли визнавати.

У вівторок опозиція, яка з 9 квітня проводить акції з вимогою відставки Саакашвілі, провела мітинг біля МВС Грузії, тим самим відзначаючи два місяці з дня початку масових протестів у Тбілісі.

Читайте також:

Грузинські опозиціонери виставили на аукціон майно Саакашвілі

Лідери об'єднаної опозиції Грузії підписали Хартію зобов'язань

Грузинська опозиція демонтувала наметове містечко в Тбілісі

Патріарх Грузії закликав провести дострокові вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: