Саакашвілі пов'язав майбутнє Грузії з успіхами НАТО в Афганістані

Саакашвілі прокоментував війну у Афагністані, наголосивши, що грузинські військовослужбовці їдуть туди добровільно і "добре знають на що йдуть".

Президент Михайло Саакашвілі вважає, що успіхи НАТО в Афганістані можуть позначитися й на Грузії. За його словами, від успіху в Афганістані залежить не тільки доля самого Афганістану, всього світу і країн сил коаліції, але і доля Грузії. Про це він заявив у понеділок журналістам.

За словами Саакашвілі, "від того, наскільки будуть успішними наші союзники, залежить і майбутнє Грузії і благополуччя грузинського народу". Він відзначив, що грузинські військовослужбовці, які направляються в Афганістан "є професіоналами".

При цьому Саакашвілі підкреслив, що грузинські військовослужбовці їдуть в Афганістан добровільно і "добре знають на що йдуть". "Вони там будуть виконувати не тільки загальну місію, а будуть служити і грузинській патріотичній справі", - заявив президент.

У понеділок Саакашвілі разом з спецпредставником США в Афганістані Річардом Холбруком, який знаходиться в Грузії з візитом відвідав Крцаніський навчальний центр Міноборони Грузії, де проходять підготовку грузинські військовослужбовці, що відправляються в Афганістан.

Читайте також:

Грузію запропонували поділити на штати

Бурджанадзе: Грузія стоїть на порозі війни

Саакашвілі: французький корабель допоможе Росії у захопленні інших країн

Саакашвілі порівняв себе з Черчиллем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: