Саакашвілі приголубив дельфіна, російські ЗМІ поглумилися над ним

Грузиньский президент подивився виставу у батумському дельфінарії, під час якої обняв і приголубив одного з дельфінів.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі у Батумі, куди він приїхав приймати парад до Дня поліції завітав до дельфінарія, де погрався з дельфіном. Російські ЗМІ написали про це у дуже іронічному дусі.

Як повідомляється, шоу у дельфінарії відбулося вперше після двадцятирічної паузи. Грузинський президент був там присутній з сім'єю. Вистава йшла півгодини, під час неї Саакашвілі обняв і приголубив одного з дельфінів.

В Інтернеті цей епізод викликав бурхливу реакцію. Одне з російських інформаційних агентств інтерпретувало цей епізод досить глумливо: нібито Саакашвілі спробував сунути голову в пащу дельфіну, чим "привів співробітників особистої охорони в замішання".

За словами російських журналістів, "дельфін був добродушно налаштований до президента Саакашвілі і щось тріщав йому на вухо… Відвідувачі дельфінарія, що пережили кілька шокуючих моментів, бурхливо поаплодували Саакашвілі".

Натомість, на відео, яке вже з'явилося в Інтернеті, можна побачити, що грузинський президент дійсно нахиляється до дельфіна, але аж ніяк не суне голову йому в пащу. Про те, що думає з цього приводу охорона, не кажучи вже про "шокованих" глядачів, робити на підставі цього короткого епізоду які-небудь висновки вкрай складно.

Читайте також:

Саакашвілі пообіцяв, що буде говорити російською, коли цю мову вивчать китайці

Саакашвілі запросив Дональда Трампа в президенти Грузії

Російський сенатор: за терактом в "Домодєдово" стоїть Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: