Саакашвілі прокоментував інтерв'ю Мєдвєдєва: напевно, він довго думав про мене

Саакашвілі заявив, що якщо Мєдвєдєв говорив про нього протягом 40 хвилин, то "напевно, він думав і 40 днів і 40 місяців".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі прокоментував інтерв'ю президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, в якому той розповів про подробиці війни Грузії з Південною Осетією.

Як повідомляє офіційний сайт президента Грузії в середу, Саакашвілі висловив здивування, чому президент Росії приділив йому так багато часу. Саакашвілі при цьому сказав, що повністю інтерв'ю не бачив.

"Іноді дивуюся, чому нам приділяють таку увагу? Два дні тому я побачив по телевізору, як говорить про нас президент набагато більшої країни - незважаючи на те, що він президент набагато більшої країни, але реально в нього немає влади, або йому її не дали ... Правда, я повністю і не бачив цього інтерв'ю, у мене й інших справ багато, але, за словами співробітників прес-служби, інтерв'ю тривало 55 хвилин і з них 39 хвилин були присвячені мені ... Якщо протягом 40 хвилин він говорить про мене, напевно, він думав і 40 днів і 40 місяців ...", - сказав Саакашвілі.

"Це ненормальна ситуація. Ми не хочемо бути частиною чиєїсь чужої геополітичної гри", - заявив Саакашвілі. У той же час він зазначив, що особисто йому подобається розвиток і будівництво своєї країни.

Мєдвєдєв 4 серпня у своїй сочинській резиденції "Бочаров Ручей" протягом майже 50 хвилин відповідав на питання главреда "Ехо Москви" Олексія Венедиктова, каналу RT Софіко Шеварднадзе і керівника інформаційної служби грузинського телеканалу "Перший інформаційний кавказький" Катерини Котрікадзе.

Мєдвєдєв пояснив, чому він вирішив захистити жителів Південної Осетії, і висловився за міжнародний трибунал над Саакашвілі. Частина відповідей на питання була показана увечері 4 серпня, а повністю інтерв'ю вийшло вранці наступного дня.

Читайте також:

Дмитро Мєдвєдєв розкрив сенсаційні подробиці війни з Грузією

Мєдвєдєв: до нападу на Південну Осетію Грузію напутили американці

Мєдвєдєв зажадав міжнародного суду над Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: