Саакашвілі: Путін хоче мене вбити

Михайло Саакавшілі вважає, що Москва хоче розвалити Грузію та отримати повний контроль над кавказьким регіоном.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі впевнений, що російський прем'єр Володимир Путін прагне його убити і зруйнувати грузинську державу.

"Путіну треба зламати нам шию. Йому треба виконати свою обіцянку підвісити мене за певні частини тіла", - заявив Саакашвілі в інтерв'ю The Times напередодні роковин російсько-грузинської війни.

За словами грузинського лідера, таким чином Москва прагне відновити колишню радянську імперію.

Саакашвілі вважає, що існування Грузії як незалежної держави плямує репутацію Путіна як сильного правителя, і лише безперервна підтримка з боку США і Європи зупиняє Москву від вторгнення.

"Путін починає зневірюватися. Головним чином, від відчуття, що у нього залишилася незавершена справа в Грузії. Адже якщо не вдалося виконати поставлені завдання у нас, навряд чи вже можна потім вважатиметься головним серед сусідніх країн", - зазначив він.

"Якщо наші союзники залишать нас, тоді, звичайно, ми програємо. Для Грузії це життєво важлива боротьба за існування", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, наприкінці липня Росія та Грузія знову почали звинувачувати одна одну в провокаціях. Генеральний штаб військових сил Росії заявив, що Тбілісі готується до нової агресії, і російські війська готові застосувати силу, щоб захистити громадян Південної Осетії.

Сам Саакашвілі вважає війну з Росією самогубством. "У нас немає жодного бажання і можливості воювати з Росією, це порівняно з самогубством", - зауважив він і при цьому додав: "питання не в тому, чи хоче Грузія війни з Росією, річ у тому, що Росія хоче війни з Грузією".

Читайте також:

Американські супутники-шпигуни взяли під контроль всю Грузію

Мєдвєдєв пишається війною з Грузією

Саакашвілі зловтішається, що Путіну не вдалося "повісити його за яйця"

Грузія та Росія згадують жертв серпневої війни 2008 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: