Саакашвілі - російський шпигун?

Грузинська опозиційна партія "Нові праві" звинуватила президента країни Михайла Саакашвілі і главу держканцелярії Каху Бендукідзе в співпраці з російською розвідкою.

 З такою заявою виступила представниця партії Пікріа Чихрадзе.

Вона стверджує, що Бендукідзе протягом багатьох років "входив до складу антигрузинських об'єднань і систематично співпрацював з військовою розвідкою РФ". Саакашвілі, за її словами, "є частиною цієї ланки".

Пікріа Чихрадзе додала, що Бендукідзе пов'язаний з "полковником російської військової розвідки Віталієм Шликовим". Можливо, вона мала на увазі члена Ради із зовнішньої і оборонної політики, полковнику ГРУ у відставці Віталія Шликова. Чи представила вона конкретні докази "шпигунської діяльності" Саакашвілі і Бендукідзе, агентство не повідомляє.

Каха Бендукидзе, нагадаємо, у минулому займався підприємництвом в Росії. Він очолював раду директорів ВАТ "Об'єднані машинобудівні заводи", якийсь час був віце-президентом Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП). З 2004 року він працював в уряді Грузії: спочатку державним міністром з економічних реформ, потім міністром економіки. Опозиція неодноразово вимагала відставки Бендукідзе, звинувачуючи його в корупції.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: