Саакашвілі роздасть грузинам сапи і рушниці

Грузинський президент закликав громадян продовжити відродження країни та бути готовим захищати батьківщину.

Громадяни Грузії однією рукою повинні продовжити відродження батьківщини, а в іншій повинні тримати рушницю, щоб захистити країну, заявив президент Грузії Михайло Саакашвілі.

"Якщо ми бажаємо, щоб як раніше, протягом тисячоліть, на нашій землі народжувалися вільні сини Грузії, ми повинні бути готові тримати в одній руці мотику, а в другій - рушницю", - сказав Саакашвілі.

"В ці дні у нас була можливість ще раз побачити з телевізорів божевільне, але в той же час, дуже розгублене обличчя нашого ворога", - заявив грузинський президент.

"Він не може зрозуміти, незважаючи на стільки трюків, провокацій, тиску, чому не вдалося поставити Грузію на коліна. Він не може зрозуміти того, що може поставити на коліна будь-яких окремих грузин, але ніколи не зможе поставити на коліна грузинське суспільство", - додав він.

Раніше президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що жінки і діти повинні бути підготовлені й озброєні "для чинення опору ворогу".

"Кожне місто, будинок, вулиця і сім'я, повинні стати оплотом опору, ми всі повинні бути готові до війни, і в разі потреби нам треба мати півмільйона людей, які будуть готові стати під зброю, боєприпасів і озброєння нам на всіх вистачить", - сказав Саакашвілі.

Читайте також:

Саакашвілі збила легкова машина

Саакашвілі пожертвує свої органи на розвиток медицини

Грузинська авіакомпанія скасувала прямі рейси до Москви

Грузія оголосила про відкриття кордону з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: