Саакашвілі розповів, якою бажає бачити Росію

На думку грузинського президента, росія має бути Росія була більш відкритою, ліберальної, більш сучасною - і з такою Росією його країна змогла б знайти спільну мову.

Грузинський президент Михайло Саакашвілі заявив, що Росія зможе знайти в особі Грузії доброго друга, якщо вона виведе війська з країни і закриє свої військовий бази.

Саакашвілі висловив стурбованість у зв'язку з нарощуванням російської військової сили в регіоні.

"Я вкрай стурбований тим, що відбувається в Росії. І найбільше мене хвилює, що в Росії нічого не змінюється, вона продовжує прагнути до нарощування військової потужності, агресивності по відношенню до сусідів", - зазначив президент Грузії.

На його думку, в Росії існує і структурна проблема, пов'язана з корупцією.

"Нам потрібно знайти золоту середину. Нам потрібно, щоб Росія була більш відкритою, ліберальної, більш сучасною - і з такою Росією ми змогли б знайти спільну мову. Ми ж не самогубці, ми не хочемо конфронтації з Росією, ми вже бачили, до яких негативних наслідків це призводить", - заявив Саакашвілі.

Він також підкреслив, що його країна хоче зберегти свободу і незалежність і не хоче повернутися під панування російської імперії.

"Це, звичайно, з області фантастики, але все ще сидить в мозку деяких політиків, на чолі з прем'єр-міністром Путіним. І це велика проблема для таких невеликих і тому уразливих країн, як Грузія, - зазначив Саакашвілі.

За словами грузинського президента, у кінцевому рахунку Росія повинна покинути територію Грузії, вивести війська, закрити свої бази.

"Після цього вони знайдуть в особі Грузії доброго друга", - наголосив Саакашвілі.

Читайте також:

Саакашвілі: у Москви "кишка тонка" влаштувати у Грузії арабську революцію

Не забудем то хорошее, что украинцы нам всегда делали и делают

Саакашвілі приголубив дельфіна, російські ЗМІ поглумилися над ним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: