Саакашвілі став кандидатом у президенти

ЦВК Грузії зареєструвала кандидата в президенти країни Михаїла Саакашвілі.

Центральна виборча комісія Грузії в четвер зареєструвала Михаїла Саакашвілі кандидатом на посаду президента Грузії. 24 листопада Саакашвілі склав із себе президентські повноваження та балотується на другий термін.

Про це повідомляє агентство "Новости-Грузия".

Кандидатуру Саакашвілі висунула правляча партія "Єдиний національний рух". 

За реєстрацію політика проголосували 11 членів ЦВК з 13 за винятком представників Лейбористської партії та політичного руху "Свобода". 

Як заявив член ЦВК Грузії від Лейбористської партії Георгій Мтварелідзе, він проголосував проти, тому що, на його думку, Саакашвілі порушив низку положень законодавства під час проведення виборчої кампанії. 

Мтварелідзе звинуватив Саакашвілі в тому, що він використав бюджетні кошти й адміністративні ресурси, а також поставив під сумнів дійсність поданих до ЦВК підписів своїх прихильників. Представник лейбористів припустив, що дані про громадян і копію посвідчень особи правляча партія отримала з цивільного реєстру. 

Прихильники кандидата від партії "Єдиний національний рух" Михаїла Саакашвілі подали до ЦВК 205 тисяч 555 підписів.
 
Дострокові президентські вибори в Грузії пройдуть 5 січня 2008 року. Заяви про своє бажання брати участь у виборах до ЦВК країни вже подали 22 кандидати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: