Саакашвілі: сюжет про напад Росії на Грузію є "близьким до реальності"

Михайло Саакашвілі прокоментував скандальний сюжет телеканалу "Імеді": навіть його бабуся повірила.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі назвав скандальний сюжет телекомпанії "Імеді" про нібито вторгнення російських військ "неприємним, але максимально наближеним до реальності".

Коментуючи передачу, яка викликала паніку в Грузії, Саакашвілі зазначив, що "інформаційний випуск" був дуже неприємним і все це мало демонструватися інакше. Зокрема, наголосив президент, під час сюжету на екрані мав бути напис, який би вказував на те, що це інсценування.

"Але головне, що було неприємне, і хочу щоб всі це добре зрозуміли, вчорашній репортаж був максимально наближений до реальності, максимально близький до того, що може відбутися насправді або що в голові у ворога Грузії", - заявив Саакашвілі.

Він підкреслив, що головне завдання Грузії - не допустити здійснення сценарію, показаного "Імеді".

Нагадаємо, сюжет про "сценарій можливих подій, якщо грузинське суспільство не буде консолідовано проти російського плану" грузинська телекомпанія показала в суботу ввечері.

Оскільки багато глядачів не бачили підводки ведучого, вони сприйняли передачу серйозно. Перелякані перспективою бомбардування Тбілісі, мешканці столиці телефонували до офіційних інстанцій і знайомих, не знаючи, що робити. Багато людей вибігли на вулицю шукати пункти роздачі зброї.

Саакашвілі зізнався, що під час перегляду сюжету погано стало його бабусі, хоча до початку програми вони бачилися.

Грузинська опозиція розцінила сюжет "Імеді" як "промивку мізків" суспільству і має намір висловити своє обурення на акції протесту в неділю. Лідер партії "Демократичний рух - єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе заявила, що вже почала готувати судовий позов проти телекомпанії.

Читайте також:

Паніка в Грузії: ТБ повідомило про вторгнення Росії та вбивство Саакашвілі

Саакашвілі запропонував НАТО використовувати Грузію як плацдарм для ударів

Саакашвілі перевірять на вживання наркотиків

Грузія вимагає у Росії 40 мільярдів доларів за Абхазію і Південну Осетію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: