Саакашвілі: у Москви "кишка тонка" влаштувати у Грузії арабську революцію

Саакашвілі заявив, що у Москви "кишка тонка", щоб спровокувати у Грузії революцію.

У Москви "кишка тонка" спровокувати революцію в Грузії. Про це заявив президент Грузії Михайло Саакашвілі в інтерв'ю українському телеканалу, коментуючи розгін акції опозиції у Тбілісі.

"Москва вирішила зімітувати арабську революцію у нас. Але кишка для цього тонка", - наголосив Саакашвілі.

Він підкреслив, що біля стін парламенту зібралася (в ніч на четвер. - ред.) групка людей, яка фінансується з Москви.

"Це група людей, яка напряму фінансується з Москви і керується Москвою, чітко виконує замовлення ФСБ ... Вони були спеціально, щоб провокувати безлади. Є чіткий запис, що вони повинні були викликати жертви, вони самі говорили про це. Це зараз по всіх телеканалах іде у нас і на міжнародних теж. Вони свого домоглися, були жертви", - сказав Саакашвілі.

"Позавчора Євросоюз опублікував результати свого опитування. Грузія зараз найбезпечніша країна в Європі. У нас в чотири рази менше злочинність, ніж в України. Багато хто з демонстрантів були колишніми поліцейськими, яких звільнили після революції троянд. Ці люди виходять на вулиці, коли є можливість попротестувати", - зазначив Саакашвілі.

Відповідаючи на питання, які звинувачення будуть висунуті затриманим, Саакашвілі сказав: "Я не прокурор. Буде розслідування. Я не вважаю, що треба їх кваліфікувати як загрозу громадському порядку. Звичайно, окремі з них представляли загрозу, але тільки окремим людям".

"Ті екстремісти, які на машині переїхали правоохоронців, вони вже заарештовані", - сказав президент Грузії.

Влада Грузії раніше повідомляла, що в ході розгону акції опозиції в ніч на четвер загинули двоє поліцейських, одного з яких нібито могла збити машина чоловіка одного з лідерів опозиції Ніно Бурджанадзе. Однак пізніше Лейбористська партія заявила, що одним із загиблих був її активіст.

Мітинги у Тбілісі радикальна опозиція проводила з 21 травня. Організатором виступав альянс "Народні збори", одним з лідерів якого є колишня соратниця Саакашвілі Ніно Бурджанадзе. Щодня в акціях брали участь кілька тисяч людей, які вимагали відставки президента.

У ніч на 26 травня термін заявки, поданої в мерію організаторами мітингів, закінчився. У зв'язку з цим, а також у зв'язку з погрозами опозиціонерів зірвати військовий парад, до місця проведення акції було направлено спецназ.

Опозиціонери розійтися відмовилися, і силовики зачистили площу буквально за 15 хвилин із допомогою кийків, гумових куль і сльозогінного газу. Було затримано 90 людей, десятки постраждали.

МВС Грузії опублікувало відеокомпромат на опозицію

Читайте також:

 Спецназ розігнав мітинг у Тбілісі за 15 хвилин: троє загиблих, десятки поранених

П'яні опозиціонери в Тбілісі дубинками розтрощили машину поліції (відео)

Грузинська опозиція оголосила про початок революції

Саакашвілі боїться нового нападу Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: