Саакашвілі відкинув звинувачення

Саакашвілі відкинув звинувачення колишнього міністра оборони країни в корупції і пообіцяв не втручатися в судовий процес.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі відкинув звинувачення колишнього міністра оборони країни в корупції і пообіцяв не втручатися в судовий процес над Іраклієм Окруашвілі, якому пред'явлені звинувачення в здирництві і відмиванні грошей.

Це перший коментар грузинського лідера щодо заяв екс-міністра, Саакашвілі, якого звинуватив Окруашвілі, як в корупції, так і в намірі ліквідовувати бізнесмена Бадрі Патаркацішвілі та підготовці вторгнення до Південної Осетії.

"Для мене по-людськи дуже важко те, що зробив Окруашвілі. Він звинуватив мене і близьких мені людей, звинуватив саме в тому, проти чого я так цілеспрямовано борюся - клановій корупції. Хочу особливо підкреслити, що все вирішуватиме суд. Хай ніхто не звинувачує мене, що я втручатимуся в судовий процес, у мене немає для цього ніякого конституційного права", - сказав журналістам в суботу Саакашвілі, який перервав зарубіжне турне і повернувся до Тбілісі.

Заява президента транслювалася телеканалом "Імеді", в ефірі якого Окруашвілі озвучив 25 вересня гучні звинувачення на адресу Саакашвілі.

Колишній глава Міноборони Грузії 25 вересня звинуватив Саакашвілі в лобіюванні інтересів своєї сім'ї при укладенні великих фінансових операцій, підготовці вторгнення до Південної Осетії, в розробці плану розколу Грузинської православної церкви, а також в намірі ліквідовувати бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі.

Через два дні Окруашвілі був затриманий в офісі створеного ним опозиційного руху за звинуваченнями в здирництві, відмиванні грошей, зловживанні повноваженнями і халатності.

"У нас вільна країна, хай що хоче, те і говорить", - цитує агентство "Новості-Грузія" слова Саакашвілі. Президент Грузії назвав історію з Окруашвілі уроком для себе. "Розуму незбагненно, що в період мого керівництва країною, хтось посмів вкрасти стільки мільйонів. Це є уроком для мене", - сказав він.

Спочатку планувалося, що президент Грузії із США відправиться до Греції, яку він повинен був відвідати з офіційним візитом 1-2 жовтня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: