Саакашвілі з трибуни ООН пообіцяв повернути Абхазію

Президент Грузії провів паралель між Берлінською стіною та відокремленням Абхазії: "Абхазія - це колиска грузинської цивілізації". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Грузинський президент Михайло Саакашвілі з трибуни Генеральної асамблеї ООН провів паралель між Берлінською стіною і втратою територіальної цілісності Грузії та пообіцяв, що Абхазія повернеться до складу його країни.

"За трагічним збігом обставин Грузія, як і Німеччина в минулому поколінні, є нацією з глибокою раною", - сказав Саакашвілі.

За його словами, ця "стіна відсікає п'яту частину" території Грузії і "розділяє Європу".

Нарікаючи на проголошення незалежності Абхазії, Саакашвілі назвав її "колискою грузинської цивілізації".

"С часів Ясона і аргонавтів Абхазія була найбільш цінною і сповненою життям частиною нашого шляху через історію. З часом Абхазія знову стане тим, чим була, - найчудовішою частиною Грузії", - сказав грузинський лідер.

Разом з тим Південну Осетію Саакашвілі конкретно не згадав, але сказав, що рік тому на його країну було скоєно "напад". Про Росію він прямо не сказав, але зауважив, що "попередники нападників вторгалися до "Польщі, Фінляндії, Угорщини, Чехословаччини та Афганістану", а також "стерли з лиця Земля Грозний".

Наостанок Саакашвілі наголосив, що Грузія протистоїть тероризму по всьому світу, зокрема і в Афганістані, а свій режим Саакашвілі вважає вельми демократичним. Протести опозиції він розцінив виключно як прояв свободи.

Читайте також:

Абхазька православна церква офіційно відділилася від Грузинської

Росія відправила сторожові катери на захист кордонів Абхазії

Саакашвілі радіє з ганебної дипломатичної поразки Росії

Грузія звинуватила російські ЗМІ в "поширенні ідіотизму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: