Саакашвілі загрожує 450 років ув'язнення

Лейбористська партія Грузії у понеділок почала процедуру імпічменту президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Лейбористка партія Грузії ініціює імпічмент Саакашвілі і засудження президента до 450 років ув'язнення за протизаконні дії.

"Депутатська група Лейбористської партії, яка оголосила бойкот насильницький зібраному парламенту, здійснює своє національне, конституційне право і починає передбачену конституцією офіційну процедуру імпічменту президента Саакашвілі", - заявив на брифінгу у понеділок лідер партії Шалва Нателашвілі і першим поставив підпис на документі.

За його словами, "акт імпічменту після підписання в повній відповідності з регламентом і Конституцією буде переданий парламенту, і всі ті депутати, які не підтримають відставку президента, в першу чергу підпишуть вирок собі".

Нателашвілі також заявив, що президент Грузії Михайло Саакашвілі зробив ряд дій, що суперечать закону. За підрахунками лідера лейбористів, сумарно, відповідно до діючого Кримінально-процесуального кодексу, Саакашвілі загрожує 450 років ув'язнення.

Відповідно до Конституції, документ про імпічмент повинен бути підписаний однією третиною депутатів для того, щоб далі він був уявлений на розгляд Верховного і Конституційного судів Грузії. 

Нагадаємо, Саакашвілі відомий також своїми зухвалими вчинками. Нещодавно він вкотре проявив гарячу натуру, вдаривши свого міністра.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: