Саакашвілі закликав грузинів не повторювати "український сценарій"

Україна нагадує грузинському президенту "корабель без керма", на якому всі пересварилися один з одним.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі закликав не допустити розколу в грузинському суспільстві та розвитку ситуації "за українським сценарієм, де йде постійна боротьба за владу, внаслідок чого погіршується економічна ситуація".

Про це він заявив на зустрічі з бізнесменами у вівторок, 10 березня.

Саакашвілі зазначив, що в Україні "всі пересварилися один з одним".

"Україна сьогодні нагадує корабель, на якому капітан фактично усунений від керма, і за управління кораблем йде рукопашна боротьба, а при цьому кермо давно вже зламане і корабель відданий на волю хвиль", - заявив він.

Грузинський лідер наголосив, що економічна ситуація в Україні катастрофічно погіршується. На його думку, це, зокрема, пов'язано з безперервною боротьбою за владу.

Що стосується перспектив Грузії на тлі світової фінансово-економічної кризи, то, як сказав президент, "Грузія - це маленька економіка, і якщо чинитимемо мудро, залучимо п'ять, десять, двадцять, тридцять інвестицій, обов'язково переживемо важкі часи".

"Перемогти грузин можуть тільки грузини, але я упевнений, що цього не станеться впродовж багатьох років, оскільки ми відчули смак держави, смак економічного успіху", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, грузинська опозиція вимагає відставки президента Саакашвілі. Екс-спікер парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе сподівається, що навесні в країні пройдуть дострокові президентські вибори, на яких вона переможе.

За словами Бурджанадзе, політична ситуація в Грузії дуже напружена, але глава держави цієї кризи визнавати не хоче.

Читайте також:

Грузинська опозиція розпочала збір підписів за відставку Саакашвілі

Ющенко вкотре виступив за непорушність грузинських кордонів

Бурджанадзе обіцяє стати президентом вже навесні і помиритися з Росією

Грузія нагородила українське МЗС за підтримку у війні з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: