Саакашвілі запропонував Росії переговори про "деокупацію"

Президент Грузії запевнив, що не має жодного інтересу в конфронтації з Росією. І при цьому зазначив, що "окупантам доведеться говорити про деокупацію".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що готовий без будь-яких умов розпочати "широкомасштабний діалог" про нормалізацію відносин з Росією.

"У нас немає жодного інтересу в конфронтації з Росією. Ми готові вести діалог з ними, в тому числі з керівництвом Росії", - заявив Саакашвілі на засіданні Радбезу Грузії у вівторок.

При цьому Саакашвілі наголосив на необхідності "деокупації територій Грузії" - Абхазії і Південної Осетії.

"Ми вислуховуємо заяви російських представників, що вони не будуть говорити з керівництвом Грузії. Але вони не розмовляють з жодною грузинською владою, що захищає національні інтереси своєї країни. Це тимчасово. Окупантам доведеться говорити про деокупацію", - сказав він.

Грузинський президент підкреслив, що нормалізація відносин передбачає повернення до своїх будинків до 500 тисяч грузинських біженців - етнічних грузин, абхаз, вірмен, євреїв, греків, українців, естонців і представників інших етнічних груп, які залишили Абхазію і Південну Осетію.

"Ми визнаємо російську владу як партнера у переговорах. Хочемо вести з ними будь-які переговори з урахуванням того, що Грузія має бути визнана як єдина, суверенна, незалежна країна, яка хоче бути їхнім партнером ", - резюмував Саакашвілі.

Читайте також:

США: Росія має поважати суверенітет Грузії

Саакашвілі збирається піти шляхом Путіна

Тбілісі: Росії не подобається не Саакашвілі, а незалежність Грузії

Саакашвілі будуватиме відносини з Росією за прикладом Сінгапуру і Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: