Саакашвілі зловтішається, що Путіну не вдалося "повісити його за яйця"

Президент Грузії згадав репліку з боку прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна, який пообіцяв "повісити його за яйця".

Михайло Саакашвілі радіє: Путіну так і не вдалося виконати торішню загрозу "повісити його за яйця", і доказ тому - те, що Саакашвілі досі є президентом Грузії. Він заявив про це, підбиваючи підсумки багатогодинних політичних дебатів, що пройшли в грузинському парламенті в ніч на вівторок.

"Я хочу сказати, що Путін пообіцяв провести мені певні маніпуляції не цілком медичного характеру, - заявив Саакашвілі. - Але нашою головною відповіддю їм буде не збереження мною влади після 2013 року, а те, що він не зміг змінити владу в Грузії раніше конституційного строку. І коли цей час настане, не Путін змінить владу в Грузії, не найняті ним деякі діячі, не різні провокатори і, тим більше, не мафіозні кола, а грузинський народ ".

Нагадаємо, про загрозу російського прем'єра на адресу Саакашвілі написав восени минулого року французький журнал Nouvel Observateur. Нібито в приватній бесіді з президентом Франції Ніколя Саркозі Володимир Путін пригрозив "повісити за яйця" президента Грузії за напад на сплячий Цхінвалі в серпні 2008 року.

Пізніше прес-служба російського прем'єра визнала, що він використовував жорстку риторику щодо грузинського президента, однак статтю у французькій пресі назвала провокацією.

Президент Грузії, у свою чергу, заявив, що знав про загрозу, хоча і "не у всіх подробицях", і у відповідь обізвав Путіна "Ліліпутіним", повідомляє "Росбалт". Однак, виступаючи в парламенті в листопаді минулого року, він заявив, що ніколи публічно не називав його так.

Читайте також:

ЗМІ: Путін погрожував повісити Саакашвілі за "чоловіче достоїнство"

Саакашвілі: Грузія була близька до війни

Саакашвілі назвав візит Мєдвєдєва до Цхінвалі "аморальним"

Саакашвілі: опозиція завдала Грузії більше шкоди, ніж російські бомби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: