Саакашвілі знайшов винного у війні в Південній Осетії

Саакашвілі звинуватив Путіна у розв'язуванні війни в Південній Осетії.

Відповідальність за розв'язування війни в Південній Осетії лежить на прем'єр-міністрові Росії Володимирі Путіні, заявив президент Грузії Михайло Саакашвілі, відповідаючи на запитання громадян Грузії в телеефірі.

Президент Грузії в своєму виступі порівняв російського прем'єра з іранським шахом Аббасом, який жорстоко придушив народне повстання в Грузії в XVII столітті. Після Аббаса, стверджує Саакашвілі, "у Грузії не було такого невсипущого ворога" (як Путін). Відзначимо, що в 2007 році, після введеного Москвою ембарго на винну продукцію з Грузії, Саакашвілі порівнював з Аббасом Росію.

На його думку, "ворог Грузії" поки що не завершив свою справу і не втрачає надії загнати Саакашвілі та інших грузин в рабство, "як це вже було в історії". В той же час, Саакашвілі сказав, що не вважає російський народ ворогом Грузії і готовий "домовитися з росіянами" із найбільш спірних питань, "якщо з'явиться можливість для ведення діалогу".

Під час спілкування із співгромадянами Саакашвілі також звинуватив Росію в підкупі західних політиків і журналістів. При цьому президента Нікарагуа Даніеля Ортегу, який визнав незалежність Південної Осетії і Абхазії, Саакашвілі назвав "збожеволівшим".

Читайте також:

Саакашвілі назвав перехід своїх соратників в опозицію доказом демократії

Грузія і Росія ведуть таємні переговори

Росія заблокувала роботу ОБСЄ в ГрузіїЗалиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: