Саакашвілі знімає серіал про Росію

Михайло Саакашвілі розпочав зйомки про політику СРСР у минулому столітті по відношенню до Фінляндії, Прибалтики, Польщі, Угорщини, Чехословаччини, Афганістану.

Тбілісі не має наміру миритися з проголошенням незалежності Абхазією і Південною Осетією і звинувачує Росію в "присвоєння" цих колишніх грузинських автономій. Для переконливості своїх тверджень президент Грузії Михайло Саакашвілі вирішив використовувати телевізійну документалістику. За підтримки Фонду президента Саакашвілі і уряду країни розпочаті зйомки циклу документальних фільмів про політику СРСР у минулому столітті по відношенню до Фінляндії, Прибалтики, Польщі, Угорщини, Чехословаччини, Афганістану. У серіалі будуть проводитися паралелі з політикою Радянського Союзу і Росії по відношенню до Грузії.

Як розповів голова парламентської комісії з відновлення територіальної цілісності Грузії Шота Малашхія, в циклі буде не менше 15 серій. Кожна серія буде півгодинну. На думку парламентарія, проект недорогий і некомерційний, але повинен мати ефект. "Ми готові запропонувати телефільми і для показу Росії, оскільки ми зацікавлені в тому, щоб наш сусід був демократичним і теж засуджував подібні прояви політики", - сказав депутат.

У вівторок, 14 вересня, після літніх канікул відновить роботу парламент Грузії, і комісія з відновлення територіальної цілісності продовжить рутинну роботу з підготовки позовів проти Росії в міжнародні судові інстанції.

Напередодні, 13 вересня тяганина між Росією і Грузією, що тягнеться з вересня 2008 року, продовжилася черговим раундом слухань у Міжнародному суді справедливості ООН. Тбілісі вже 2 роки намагається довести, що своїм втручанням в грузино-абхазо-осетинську війну 2008 року Росія порушила Міжнародну конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Через суд Грузія сподівається домогтися повернення своїх біженців до Абхазії і Південної Осетії. Суд ООН обіцяє винести остаточне рішення у справі "Грузія проти Російської федерації" вже через два тижні.

Читайте також:

Саакашвілі боїться нового нападу Росії

Гаазький суд береться за позов Грузії до Росії

Бурджанадзе: Путін чесно попереджав Саакашвілі, що буде війна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: