Саакашвілі знову зірвався і вдарив свого міністра

Саакашвілі ударив по обличчю прем'єр-міністра Грузії і кинув в нього телефоном.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі знову вирізнився екстравагантною поведінкою, влаштувавши колотнечу з прем'єр-міністром країни Гріголом Мгалоблішвілі. Скандальний інцидент відбувся ще минулого тижня, але відомо про нього стало тільки зараз.

Як пише грузинська газета "Аліа", за даними добре інформованих джерел, президент в присутності свідків, імена яких не називаються, ударив прем'єра по обличчю, а потім кинув в нього телефоном.

Мотиви такого зухвалого вчинку глави держави не повідомляються. Як стало відомо, прем'єр, не стерпівши образи, одразу після інциденту написав заяву про відставку. За деякими даними, Саакашвілі прохання не задовольнив. Проте, вибачився він за свою запальність чи ні, а також причина конфлікту президента з прем'єром невідома.

Офіційного спростування цієї газетної інформації поки не надходило. Як пишуть грузинські ЗМІ, на цьому тижні Мгалоблішвілі перебував з офіційними візитом в Туреччині.

Нагадаємо, що Михайло Саакашвілі не вперше шокує своєю манерою поведінки. Так, в серпні телекомпанія BBC продемонструвала на весь світ кадри, на яких глава Грузії в стані афекту зажував свою краватку. У показаному сюжеті йшлося про загострення ситуації в зоні грузинсько-осетинського конфлікту. На скандальних кадрах Саакашвілі дзвонить високопоставленому західному політику. У якийсь момент його нерви здають, і він починає жувати власну краватку.

Відомі психологи-криміналісти, коментуючи тодішній стан Саакашвілі, дійшли висновку, що це людина з нестійкою психікою і амбіціями, що перевершують його можливості. Фахівці попереджали, що результатом такої психічної неврівноваженості стають безвідповідальні політичні рішення, які приводять до загибелі людей і гуманітарних катастроф.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: