Саакашвілі зробить англійську другою мовою в Грузії

Михайло Саакашвілі хоче зробити англійську мову "другою після грузинської для майбутніх поколінь". Потім будуть йти, за його словами, китайська, арабська, турецька та російська.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вимагає зробити англійську мову другою в Грузії, що, на його думку, стане чинником успішного розвитку країни.

"Головна вимога полягає в тому, щоб всі діти шкільного віку, з 5 до 16 років, які живуть у Грузії, стали англомовними. І цього ми доб'ємося протягом найближчих чотирьох років", - заявив президент в Батумі на зустрічі з викладачами англійської мови, які прибули з інших країн.

Саакашвілі зазначив, що англійська мова має стати другою після грузинської для майбутніх поколінь, а після неї, з урахуванням потреб суспільства і регіону, китайська, арабська, турецька та російська.

Послідовність він позначив саме таким чином. "Але головна вимога - щоб всі проживаючі в Грузії діти стали англомовним", - повторив Саакашвілі.

Акція, що здійснюється відповідно до проекту Міністерства освіти "Вчи та навчайся разом з Грузією", передбачає приїзд до кінця цього року близько тисячі викладачів, які навчатимуть грузинських школярів англійської мови.

До Грузії вже прибули 100 викладачів-іноземців, до 30 серпня очікується прибуття ще 50 людей.

Під час зустрічі з учителями, які приїхали з США, Канади, Нової Зеландії, Польщі та інших країн, Саакашвілі назвав освітні процеси в Грузії "просвітницької революцією" і підкреслив, що це найбільший внесок, який буде зроблений у розвиток країни.

Він висловив сподівання, що вчителі стануть потім посланцями доброї волі Грузії і пропагандистами її досягнень у своїх країнах. Викладачі житимуть у грузинських сім'ях в тих регіонах Грузії, де вони працюватимуть.

Читайте також:

Саакашвілі образив негрів, порівнявши їх з грузинськими митниками

Саакашвілі знайшов нового союзника в особі Лукашенка

У грузинських школах введуть уроки військової підготовки

Міністр освіти Грузії звільнився з посади та пішов вчитися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: