Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі звернувся до президента Грузії з вимогою повернути громадянство

Він назвав Маргвелашвілі боягузом.

Екс-президент Грузії і колишній очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі звернувся до нинішнього президента Грузії Гергія Маргвелашвілі з вимогою повернення громадянства. 

Про це повідомляє Rustavi-2.

Саакашвілі заявив, що прагне повернути громадянство Грузії для того, аби брати участь у виборах. Він також наголосив, що громадянства його позбавили з порушеннями.

"Маргвелашвілі - абсолютний боягуз, бо, передусім, він відняв у мене громадянство. Якщо у нього є елементарна мужність, якщо в ньому є хоч крапля людського, нехай поверне мені грузинське громадянство", - сказав екс-президент.

Він додав, що покаже, кого реально боїться грузинський уряд і ким будуть лякати народ, якщо Саакашвілі пустять до країни. За його словами, між ним і грузинським народом нема "жодних фільтрів".

ВідеоТбіліській суд заочно засудив Саакашвілі до шести років позбавлення волі

Його визнали винним у справі 13-річної давнини про побиття грузинського депутата Валерія Гелашвілі. Тоді поліцейські зупинили авто чиновника й сильно його побили. У суді Гелашвілі вдалося довести, що саме Михаїл Саакашвілі замовив на нього замах. Нині Саакашвілі разом із родиною живе у Нідерландах. 2014 року він відмовився від грузинського громадянства на користь українського та очолив Одеську облдержадміністрацію.

Тбіліській суд заочно засудив Саакашвілі до шести років позбавлення волі

Нагадаємо, міський суд Тбілісі визнав екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі винним у побитті депутата Валерія Гелашвілі. Розгляд справи і схвалення вироку відбувалися заочно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції