Саакашвілі звинуватили у розповсюдженні порнографії в Україні

Михайло Саакашвілі був виключений з університету та з комсомолу не за опозиційні погляди, а за те, що розповсюджував порно, стверджує опозиція.

В юності Михайло Саакашвілі займався поширенням порноматеріалів, за що був виключений з київського університету.

Про це та інші невідомі раніше факти з біографії нинішнього президента Грузії знімається документальний фільм в Україні. Фільм знімає грузинська опозиція.

Про реалізацію даного проекту розповів лідер опозиційного грузинського руху "Тетребі" Темур Шашіашвілі. Він також продемонстрував фрагмент фільму під робочою назвою "Міша" і запевнив, що картина буде готова вже через кілька місяців.

Розкриваючи зміст однієї з частин стрічки, політик розповів про виключення юного Саакашвілі з комсомолу під час навчання в університеті. Шашіашвілі уточнив, що студента покарали саме за розповсюдження порноматеріалів, а зовсім не за його дисидентські погляди, як намагався запевнити нинішній грузинський лідер.

Представник опозиції зазначив, що додаткові подробиці тієї історії стануть відомі тільки після того, як українська влада дозволить керівництву університету в Києві зняти спеціальний гриф з особової справи Саакашвілі. Проте вже в даний час відомо, що він добився відновлення в комсомольській організації, коли проходив службу в прикордонних військах.
Пізніше Михайло Саакашвілі за сприяння дядька, який займав певний пост в ООН, отримав право поїхати на навчання до Сполучених Штатів.

Нагадаємо, що це вже не перший фільм, який знімається про президента Грузії. Раніше було вирішено створити художню стрічку про збройний конфлікт на Кавказі в серпні 2008 року.

Головну роль в цій картині погодився зіграти відомий американський актор Енді Гарсіа. У перервах між зйомками він розважався, роблячи пародії на Михайла Саакашвілі та ілюструючи знаменитий епізод з жуванням краватки.

Читайте також:

Грузинська опозиція: "патологічний диктатор" Саакашвілі готує втечу з країни

Саакашвілі звинуватили у замовленні "російського вторгнення"

Саакашвілі: сюжет про напад Росії на Грузію є "близьким до реальності"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: