Саакашвілі звинуватили за 16-ма статтями Кримінального кодексу

Консервативна партія Грузії пообіцяла оприлюднити підтверджені звинувачення про Михайла Саакашвілі, за якими проти нього можна порушити кримінальну справу.

Саакашвілі - вбивця, напис на будинку
AFP
"Саакашвілі вбивця" - напис на одному з будинків Цхинвалі після серпневої війни у 2008 році
Консервативна партія Грузії вимагає притягти президента країни Михайла Саакашвілі до кримінальної відповідальності.

Консерватори звинуватили главу грузинської держави в порушенні 16 статей Кримінального кодексу Грузії. На прес-конференції у п'ятницю вони представили відео і аудіо записи, які, на їхню думку, підтверджують провину Саакашвілі.

7 листопада Консервативна партія пообіцяла опублікувати підтверджені звинувачення проти грузинського президента, які в майбутньому можуть стати підставою для порушення кримінальної справи.

Водночас лідери всіх грузинських опозиційних партій звернулися до США із закликом врятувати демократію в Грузії. Вони попросили Вашингтон зажадати від Саакашвілі повного виконання всіх зобов'язань, узятих в рамках грузино-американської хартії стратегічного партнерства.

Автори звернення заявили, що після візиту до Грузії віце-президента США Джозефа Байдена пройшло вже більше трьох місяців, проте грузинська громадськість "не відчуває жодних змін в плані розвитку демократії". Більш того, опозиція не бачить бажання Саакашвілі виконувати рекомендації США.

Раніше Саакашвілі кілька разів заявляв, що не збирається йти у відставку до закінчення терміну своїх повноважень - у 2013 році. Натомість опозиція вже почала збір підписів за імпічмент Саакашвілі.

Депутати зажадали визнати Саакашвілі військовим злочинцем і віддати його під трибунал. Як заявили в Лейбористській партії Грузії, якщо Саакашвілі вчасно не знешкодити, він створить загрозу всьому регіону.

Читайте також:

У Грузії депутати почали збір підписів за імпічмент Саакашвілі

Таємна доповідь комісії ЄС: війну в Південній Осетії розпочала Грузія

Байден назвав Грузію лідером з розвитку демократії

Опозиція Грузії вимагає віддати "військового злочинця" Саакашвілі під трибунал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: