Саакашвілі звинуватив Росію в тероризмі

Михайло Саакашвілі звинуватив Росію у терористичних діях проти Грузії, а також у влаштуванні в країні різних диверсії проти мирного народу.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі звинуватив Росію у терористичній діяльності проти його країни. Він заявив, що останнім часом Росія спробувала влаштувати в Грузії "різні диверсії"

За його словами, відмова Росії співпрацювати з Грузією у розслідуванні цих терактів "посилила припущення, хто ж організував це все на території Грузії, проти нашого мирного народу".

Грузія раніше звинуватила Росію в організації кількох терактів восени цього року, за якими нібито стояв російський офіцер, який служить в Абхазії. Росія назвала це маячнею.

Саакашвілі упевнений, що тепер Росія може піти проти Грузії на "політичний терор і пряме фізичне зведення рахунків". Виступаючи перед новобранцями служби держохорони, він заявив, що з ім'ям російських лідерів пов'язують "політичні вбивства" у різних країнах світу.

При цьому він натякав на прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна, який у серпні 2008 року погрожував главі Грузії за війну в Південній Осетії.

"Наша відповідь на істерію буде мирною, але треба бути тверезою. Наша свобода в небезпеці", - сказав він, знову звинувативши при цьому Росію в "окупації".

Нагадаємо, 23 листопада, Саакашвілі, виступаючи на сесії Європарламенту в Страсбурзі. заявив, що Грузія не стане використовувати силовий варіант вирішення конфліктів, зокрема у відносинах із Росією.

За його словами, якщо навіть Російська Федерація відмовиться від виведення окупаційних військ, якщо її окупаційні загони подвоять порушення прав людини, Грузія залишить за собою лише право на оборону в разі нападу на ті 80% території, яку контролює уряд Грузії.

Раніше в інтерв'ю французькім ЗМІ президент Грузії заявив про намір "простягнути руку" Росії.

За словами Саакашвілі, намір відмовитися від застосування сили у разі нападу на Грузію далася грузинському керівництву непросто.

Проблеми з Росією Михайло Саакашвілі бачить у тому, що, на його думку, "Грузія була полем бою в конфронтації Росії з Заходом, США і НАТО. Це для них (Росії) було способом продовження холодної війни", - сказав він.

За словами Саакашвілі, у Тбілісі зробили все можливе, щоб почати прямий діалог з російською стороною.

Читайте також:

Саакашвілі готовий почати переговори з Росією "без попередніх умов"

Легендарний радянський розвідник передрік розпад США

Росія уже не хоче Крим, а планує імперію зі столицею в Києві

Черномирдін: Захід робив усе, щоб українці воювали з росіянами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: