"Сади королеви Єлизавети" в Солсбері перекрили в пошуках слідів "Новачка"

Дата публікації
Перегляди
1230
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Сади королеви Єлизавети" в Солсбері перекрили в пошуках слідів "Новачка"

Фото: Reuters

Спеціалісти працюють уже другу добу поспіль.

Фахівці шукають сліди нервово-паралітичного речовини "Новачок" в громадських туалетах, встановлених у парку "Сади королеви Єлизавети" в Солсбері. Експерти працюють у костюмах хімзахисту і протигазах.

Британська преса повідомляє, що роботи почалися іще в п’ятницю і тривають у суботу. За даними одного з телеканалів, територія біля туалетів оточена, робота фахівців може тривати весь день. Журналісти припускають, що парк був одним з місць, яке відвідували Чарлі Роулі і Дон Стерджес, котрі постраждалі, на думку британського слідства, від отруєння "Новачком".

30 червня в місті Еймсбері Роулі і Стерджесс були виявлені в несвідомому стані в результаті впливу на них невідомої речовини. У критичному стані їх госпіталізували в Солсбері. Жінка померла, чоловіка в минулу п'ятницю виписали з лікарні. Пізніше поліція повідомила, що пара отримала отруєння в результаті впливу на них отруйної речовини, вірогідно, "Новачок", від якого, за твердженням Лондона, в березні в Солсбері постраждали колишній співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Відповідальність за випадок зі Скрипалями британська влада поклала на Росію. У Москві відкидають ці звинувачення.

Поблизу Солсбері зафіксували новий факт отруєння невідомою речовиною

Поблизу Солсбері зафіксували новий факт отруєння невідомою речовиною

Наступна публікація