Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сади королеви Єлизавети" в Солсбері перекрили в пошуках слідів "Новачка"

Спеціалісти працюють уже другу добу поспіль.

Фахівці шукають сліди нервово-паралітичного речовини "Новачок" в громадських туалетах, встановлених у парку "Сади королеви Єлизавети" в Солсбері. Експерти працюють у костюмах хімзахисту і протигазах.

Британська преса повідомляє, що роботи почалися іще в п’ятницю і тривають у суботу. За даними одного з телеканалів, територія біля туалетів оточена, робота фахівців може тривати весь день. Журналісти припускають, що парк був одним з місць, яке відвідували Чарлі Роулі і Дон Стерджес, котрі постраждалі, на думку британського слідства, від отруєння "Новачком".

30 червня в місті Еймсбері Роулі і Стерджесс були виявлені в несвідомому стані в результаті впливу на них невідомої речовини. У критичному стані їх госпіталізували в Солсбері. Жінка померла, чоловіка в минулу п'ятницю виписали з лікарні. Пізніше поліція повідомила, що пара отримала отруєння в результаті впливу на них отруйної речовини, вірогідно, "Новачок", від якого, за твердженням Лондона, в березні в Солсбері постраждали колишній співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Відповідальність за випадок зі Скрипалями британська влада поклала на Росію. У Москві відкидають ці звинувачення.

ВідеоПоблизу Солсбері зафіксували новий факт отруєння невідомою речовиною

Надзвичайна ситуація в місті Еймсбері на півдні Англії. Поліція повідомляє, що там знайшли двох людей в несвідомому стані в результаті впливу на них невідомої речовини. Еймсбері розташоване за 15 км від Солсбері, де нервовопаралітичною речовиною "Новачок" отруїли Сергія Скрипаля разом із донькою Юлією.

Поблизу Солсбері зафіксували новий факт отруєння невідомою речовиною

Залиште свій коментар

Вибір редакції