Сайт адміністрації президента Росії оголосили неофіційним

Сайт kremlin.ru зареєстрований на Службу спеціального зв'язку та інформації Федеральної служби охорони.

Офіційний сайт адміністрації президента РФ не відповідає вимогам закону "Про забезпечення доступу до інформації про діяльність державних органів та органів місцевого самоврядування", який набрав чинності 1 січня 2010. Про це йдеться у заяві представників міжрегіональної громадської організації "Інформація для всіх".

Згідно з новим законодавством, електронна адреса офіційного сайту державного органу повинна включати "доменне ім'я, права на яке належать державному органу або органу місцевого самоврядування". За даними Російського НДІ розвитку суспільних мереж, на які посилаються журналісти, сайт kremlin.ru зареєстрований на Службу спеціального зв'язку та інформації Федеральної служби охорони.

Згідно з даними організації "Інформація для всіх", доменні імена 26 з 88 сайтів органів федеральної влади належать іншим структурам або приватним особам. Серед них офіційні сайти МВС, МЗС і Міністерства юстиції Росії, а також сайти Міністерства сільського господарства і Міністерства охорони здоров'я. Останні два зареєстровані на приватних осіб.

Кореспондент "Ведомостей" звернувся за коментарями до МВС Росії. Офіційний представник відомства повідомив, що воно не порушувало норми законодавства, так як установа "Об'єднана редакція МВС", на яку зареєстрований сайт mvdinform.ru, є структурним підрозділом державного органу. Представники прес-служб МЗС, Мін'юсту та Мінсільгоспу від коментарів відмовилися і запропонували направити письмовий запит до міністерства.

Офіційний сайт адміністрації президента Росії був відкритий в 2000 році. Протягом десяти років він неодноразово змінював дизайн. Нинішня версія сайту була запущена 1 вересня 2009 року. Крім основного сайту доменна зона kremlin.ru включає в себе декілька додаткових ресурсів, у тому числі - особистий сайт президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

Читайте також:

Кіберзлочинці отримують доступ до комп'ютера користувача, заманюючи "свинячим грипом"

В Рунеті зявився ностальгійний відеопортал СССР-TV

Найвпливовішим сайтом у світі визнано Wikipedia

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: